Strona festiwalu Jazz w Ruinach korzysta z plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania zawartości strony. Możesz sam określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. (zamknij).

(sprawdź jak - mozilla firefox) (sprawdź jak - chrome) (sprawdź jak - internet explorer)

(zaakceptuj i zamknij)

 
 
Logotyp
Jazz w Ruinach premierowo

Tak jak zapowiadaliśmy, festiwal Jazz w Ruinach 2020 dojdzie do skutku. W przypadku koncertów mowa o premierach telewizyjnych i online, które będą się odbywać w JAZZ TV oraz na kanale YouTube Śląskiego Jazz Clubu podczas wrześniowych weekendów. Mowa o premierach w każdym możliwym sensie – nowe produkcje, nowe projektu, realizacja telewizyjna w jakości HD z wykorzystaniem elementów dodatkowych … ale to niespodzianki, więc trzeba będzie oglądać ;)

668

więcej »

Jazz w Ruinach 2020 muzycznie

Czyli co się wydarzy w warstwie koncertowej podczas 16 edycji festiwalu Jazz w Ruinach 2020.

599

więcej »

JAZZ’N’ROLL

Czyli wystawa plakatu i grafiki w ramach festiwalu Jazz w Ruinach 2020.

599

więcej »

Yarosh Organ feat. Dominik Wania

Najnowsza odsłona zespołu to trio rozszerzone do kwartetu poprzez współpracę z pianistą Dominikiem Wanią. Najnowsze kompozycje zostały nagrane już na płytę a jej premiera przewidywana jest na wczesną jesień tego roku. Kompozycje i materiał, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Premiera podczas Jazz w Ruinach 2020.

670


 


więcej »

Paweł Palcowski Quintet feat. Maciej Sikała

Kolejny specjalny projekt i kolejna premiera na Jazz w Ruinach 2020. Pierwsze miejsce na liście przebojów sklepu DiskUnion w Tokyo w Japonii oraz 1 miejsce w kategorii Jazzowy Polski Debiut Roku. Plus gość specjalny, czyli jedyny i niepowtarzalny Maciej Sikała.

671

więcej »

YouTube